Siparişlerinizi inegöl’de aktif olarak çalışan 2 mağazamamızdan, sosyal medya hesaplarımızdan ve telefon ile iletişime geçerek verebilirsiniz. Mağaza 1: Ertuğrul Gazi Mobilyacılar Cad. No:7 İnegöl / BURSA Mağaza 1 Tel: 0224 715 79 53 Mağaza 2: Mobiliyum AVM A Etap No: İnegöl / BURSA Mağaza 2 Tel: 0224 715 04 46 Fabrika Tel: 0224 715 51 65

Her ürün demonte şeklinde küçük paketlerden oluşmaktadır. Her modül paketinde kurulum şemaları mevcuttur. Ürün teslimatı müşterimizin isteğine göre fabrika teslim, adrese teslim, eve kurulum dahil teslim olarak hizmet sunulmaktadır. Kurulum dahil teslimatlarımız bünyemizdeki çalışanlarımız tarafından ekstra ücrete tabi olarak yapılmaktadır.

Yalın üretim yaptığımız fabrikamızda, ön ödemenin alınıp siparişin oluşturulmasından sonra ürün üretim prosedürü başlar. Ön ödeme alınan tarihten itibaren 21 iş günü içerisinde ürün hazır hale gelir. Hazırlanan ürün şehirler arası nakliye araçlarının doluluğuna göre sevkiyat tarihi belirlenerek teslim edilir.

Ürünlerimizde kullanılan bütün hammaddelerin sertifakaları alınmıştır. Alerjik etken göstermez ve kanserojen madde asla içermemektedir. Ürünlerimizin; ISO 9001-2008 10002-2014, TSE ve CE sertifikalarına sitemizden ulaşabilirsiniz.

Ürünlerin hammaddesi 1. Sınıf suntalem olup modellerin ön yüzlerinde modele bağlı olarak temperli cam, ayna ve metal çerçeveler kullanılmıştır. Ahşap, metal ve plastik ayaklar kullanılıp, çoğunlukla modellerimizin dolap kenarlarında kalınlaştırmalar kullanılmaktadır.

Karyola ve dolap boylarında alternatif ölçüler sunuyoruz. Ayrıca Karyola baş uçlarının döşemelerinde bulunan kumaş rengini müşterilerimiz isteğine göre seçebilmektedir. Bunların dışında fabrikasyon olarak adetli üretim yapan fabrikamızı olumsuz olarak etkilediği için ürünlerimizin ölçüleri standart olup, herhangi bir özel renk çalışması yapılmamaktadır